AKTUALITY

Zobrazenie:Zobraziť Zobraziť Zobraziť
Akreditovali sme!

Akreditovali sme!

 Sme pyšní, že naše medicínske laboratórium dňa 30.8.2023 získalo Osvedčenie o akreditácii vydané Slovenskou národnou akreditačnou službou. Naše laboratórium lekárskej genetiky GENEXPRESS spol. s r.o. preukázalo spôsobilosť vykonávať akreditovanú činnosť plnením požiadaviek normy ISO 15189:2012 na výkon molekulárno-genetických vyšetrení v odbore lekárska genetika pre diagnostiku zriedkavých dedičných ochorení s využitím molekulárno-biologických metód analýzy DNA v biologickom materiáli humánneho pôvodu podľa flexibilného rozsahu akreditácie.

Výsledok vyšetrenia ešte rýchlejšie - E-výsledky!

Výsledok vyšetrenia ešte rýchlejšie - E-výsledky!

Spúšťame novú službu: E-výsledky. Možnosť získať výsledky elektronicky už dnes využíva niekoľko lekárov. Budeme radi, ak sa pridáte a spolu s nami prispejete k zelenšej planéte.

Ako sa zaregistrujem pre zasielanie výsledkov vyšetrení elektronicky?

Aj u nás vyšetríme metódou MPS

Aj u nás vyšetríme metódou MPS

V našom laboratóriu sme úspešne zaviedli metódu masívneho paralelného sekvenovania. Za niekoľko týždňov sme úspešne vyšetrili už desiatky vzoriek nervosvalových, vývojových či iných ochorení. Radi vyšetríme aj Vašich pacientov.

Vyšetrenie cystickej fibrózy ešte výhodnejšie

Vyšetrenie cystickej fibrózy ešte výhodnejšie

Na výsledky vyšetrenia cystickej fibrózy už nemusíte čakať. V našom laboratóriu, ktoré toto vyšetrenie zaviedlo ako prvé na Slovensku, vieme vyšetriť 50 najčastejších mutácií v géne CFTR už do dvoch týždňov od doručenia vzorky. 

Máme dôvod na oslavu

Máme dôvod na oslavu

XXX, v tomto prípade neznamená trizómiu chromozómu X, ale to, že laboratórium Genexpress už viac ako 30 rokov ponúka svoje odborné znalosti a bohaté skúsenosti v oblasti klinickej genetiky lekárom a pacientom. Ďakujeme, že ste s nami.